[vc_row][vc_column][vc_column_text]DR KURMANOW CHIRURGIA PLASTYCZNA.
W trakcie zabiegów w znieczuleniu ogólnym, znieczuleniu zewnątrzoponowym oraz sedacji dożylnej nad Państwa bezpieczeństwem i spokojnym snem czuwają specjaliści z drugim stopniem specjalizacji oraz doświadczone pielęgniarki anastezjologiczne. Po operacji traficie Państwo do kameralnych pokoi, gdzie nad waszym bezpieczeństwem i komfortem czuwać będzie wyszkolony personel medyczny.

DR KURMANOW
KLINIKA ENDOMEDICAL I DR KURMANOW CHIRURGIA PLASTYCZNA posiada wszelkie certyfikaty pozwalające na wykonywanie operacji w znieczuleniu miejscowym i ogólnym. Korzystamy wyłącznie z produktów spełniających obowiązujące normy w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia według wytycznych FDA- w tym implantów piersiowych (Firmy Mentor). Używamy najwyższej jakości nici chirurgicznych, wszczepów, sprzętu anestezjologicznego oraz narzędzi chirurgicznych.

W Klinice nie stosowaliśmy nieprzebadanych i niedopuszczonych przez FDA substancji i wyrobów medycznych– w tym protez PIP (z certyfikatem europejskim, ale niedopuszczonych w USA, wypełnionych silikonem przemysłowym), Macrolane do powiększania piersi (niedopuszczony w USA, zakazany w Europie od 2012 ze względu na powikłania i problemy przy diagnostyce raka piersi), Aquafilling (preparat migrujący z miejsca podania, niszczący tkanki).

Bezpieczeństwo, troska o pacjenta, długotrwałe efekty!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ucaddon_uc_starter_price_table heading=”DR KURMANOW” heading_color=”#c1935b” price=”CHIRURGIA PLASTYCZNA” price_color=”#c1935b” btn_bg=”#800000″ button_text=”KONSULTACJE” link=”https://drkurmanow.pl/kontakt-z-dr-kurmanow/?v=9b7d173b068d” uc_init_settings=”” uc_items_data=”JTVCJTVE”][/vc_column][/vc_row]