[vc_row content_placement=”middle”][vc_column][vc_column_text]

GALERIA z zabiegów GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ do wyglądu w klinice podczas konsultacji

Podczas konsultacji dr Joanna Kurmanow przedstawia galerię zdjęć z ginekologii estetycznej. Ze względu na intymny charakter zdjęć i wrażliwe treści – nie zamieszczamy ich na forum publicznym.

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny, która skupia się na poprawie estetyki i zdrowia intymnego obszaru kobiet. Dzięki innowacyjnym zabiegom możemy pomóc naszym pacjentkom w osiągnięciu pożądanych efektów estetycznych, poprawie komfortu i jakości życia intymnego.

Oferujemy szeroki zakres procedur, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych pacjentek.

Każdy zabieg jest przeprowadzany przez dr Joannę Kurmanow. Po operacji dr Kurmanow jest obecna cały czas,  nadzorując proces gojenia.

Zabiegi wykonywane są już u pacjentek po zakończeniu okresu dojrzewania, z przerośniętymi wargami sromowymi mniejszymi.

Szczegółowe informacje o operacji znajdują się w zakładce Ginekologia estetyczna [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][dt_sc_image url=”10015″ link=”url:http%3A%2F%2Fdrkurmanow.pl%2Fgaleria-twarz-2%2F”][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][dt_sc_image url=”10227″ link=”url:http%3A%2F%2Fdrkurmanow.pl%2Fgaleria-piersi%2F”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][dt_sc_image url=”10017″ link=”url:http%3A%2F%2Fdrkurmanow.pl%2Fgaleria-twarz%2F”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][dt_sc_image url=”10626″ link=”url:http%3A%2F%2Fdrkurmanow.pl%2Fginekologia-estetyczna-2%2F”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]