Klinika Chirurgii Plastycznej

Klinika Endomedical

Klinika Chirurgii Plastycznej

Kiedy myślimy o chirurgii plastycznej, ważne jest, by wybór specjalisty i miejsca przeprowadzenia operacji nie były pozostawione przypadkowi. To decyzje, które mają wpływ nie tylko na nasz wygląd, ale przede wszystkim na nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Dr Kurmanow na stałe współpracuje z Kliniką Endomedical w Poznaniu.To gwarancja komfortu, profesjonalizmu i najwyższego standardu bezpieczeństwa.

Klinika chirurgii plastycznej posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, uprawniające do przeprowadzania operacji w znieczuleniu miejscowym i ogólnym.

Nowoczesna sala operacyjna, jest wyposażona w sprzęt najnowszej generacji i spełnia surowe normy związane z bezpieczeństwem pacjentów.

Podczas zabiegów w znieczuleniu ogólnym i zewnątrzoponowym, pacjenci są pod opieką specjalistów z drugim stopniem specjalizacji. Pomagają im doświadczone pielęgniarki anestezjologiczne, pracujące na oddziałach chirurgicznych i intensywnej terapii.

Liczy się zespół
Klinika Chirurgii Plastycznej -razem od ponad 20 lat

Klinika chirurgii plastycznej - Dr Joanna Kurmanow wraz z pielęgniarką na sali operacyjnej

Za każdą operacją stoi nie tylko umiejętność chirurga, ale też zespół profesjonalistów. Wszyscy oni dążą do dbania o dobro i bezpieczeństwo pacjenta.

Zespół to pielęgniarki, anestezjolodzy, fizjoterapeuci i inni specjaliści, którzy na co dzień dbają o to, by każdy pacjent czuł się wysłuchany, zrozumiany i bezpieczny. Ich empatia i profesjonalizm sprawiają, że pacjenci mogą być pewni, iż są w najlepszych rękach.
W świecie medycyny, gdzie technologia i metody stale się rozwijają, prawdziwa wartość tkwi w ludziach – ich doświadczeniu, umiejętnościach i sercu, które wkładają w swoją pracę.

Porozmawiaj z Dr Joanną
i umów się na konsultację w Poznaniu