[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Transformacja Twojego Wyglądu: OperacjA Wciągniętych Brodawek

kobiety rozmawiające po operacji u dr kurmanowCzym jest operacja wciągniętych brodawek?

Operacja wciągniętych brodawek to procedura chirurgiczna mająca na celu korekcję wciągniętych lub płaskich brodawek. Zabieg polega na uwolnieniu i wydłużeniu skróconych przewodów mlecznych, dzięki czemu brodawka staje się wypukła.

Jakie są korzyści po operacji WCIĄGNIĘTYCH BRODAWEK?

Korzyści z operacji wciągniętych brodawek są liczne. Poza poprawą estetyki piersi, operacja poprawia komfort i efektywność karmienia piersią. W związku z tym, że operacja zmniejsza również ryzyko zakażeń i ułatwia utrzymanie higieny, pacjentki po niej są zdrowsze.

Kto jest dobrym kandydatem?

Dobrym kandydatem na operację wciągniętych brodawek jest osoba, która ma trzeci stopień deformacji, co uniemożliwia karmienie piersią. Jeżeli nie planujesz karmienia piersią, a wciągnięte brodawki powodują u Ciebie dyskomfort psychiczny, operacja również jest dla Ciebie.

Przebieg konsultacji

Podczas konsultacji doktor Joanna Kurmanow ocenia stopień deformacji i omawia z Tobą możliwe metody leczenia. Ponieważ jest to operacja, dlatego potrzebne są także badania: grupa krwi, USG lub mammografia piersi, morfologia, OB, Na, K, INR, APTT.

Przygotowanie do operacji

Przed operacją, należy ukończyć wszystkie zlecone badania. Dokładne instrukcje dotyczące przygotowania do operacji zostaną udzielone podczas konsultacji.

W dniu operacji

Operacja wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym lub, na życzenie pacjenta, w sedacji dożylnej. Zabieg trwa do 60 minut i nie wymaga hospitalizacji.

Czego oczekiwać po operacji?

Po operacji należy przez 14 dni nosić miękki opatrunek na brodawkach i sportowy stanik. Prawie u wszystkich, powrót do pracy następuje zazwyczaj po 2 dniach.

Wyniki

Po operacji brodawki są wypukłe i naturalnie wyglądające, a wszelkie blizny są praktycznie niewidoczne.

Koszt u Dr. Joanny Kurmanow

Cenę operacji ustalamy indywidualnie podczas konsultacji. W zależności od stopnia deformacji i złożoności zabiegu, cena może się różnić.

Najczęstsze pytania

Czy operacja jest bolesna?

Oczywiście, prawie każdy pacjent jest inny, w związku z tym każdy odczuwa ból inaczej. Jednakże, większość osób opisuje doświadczenie jako niewielkie dyskomfort.

Czy operacja wpłynie na moją zdolność do karmienia piersią?

W przypadku trzeciego stopnia deformacji, karmienie piersią jest zazwyczaj niemożliwe bez operacji. W innych przypadkach, lekarz może doradzić oczekiwanie z operacją do zakończenia karmienia piersią.

Operacja wciągniętych brodawek jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem, który może poprawić Twoją pewność siebie i komfort karmienia piersią. Konsultacje z dr Joanną Kurmanow pomogą określić, czy jest to najlepsza opcja dla Ciebie.

WARTO PRZECZYTAĆ – Inverted nipples[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13547″ img_size=”FULL” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][dt_sc_contact_info type=”type3″]

przy biurku dr Kurmanow

LUMEDICA

UL. ŻABIKOWSKA 63

LUBOŃ

+48 61 8130004

[/dt_sc_contact_info][/vc_column][vc_column width=”1/2″][dt_sc_contact_info type=”type3″]

dr kurmanow myje się do operacji

ENDOMEDICAL

UL. CHWALISZEWO 19A

POZNAŃ

+48 603 222 911

[/dt_sc_contact_info][/vc_column][/vc_row]