[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ten artykuł rzuca światło na operację zmniejszania piersi, od korzyści po jej przeprowadzenie do oczekiwań pooperacyjnych.

Czym jest Operacja Zmniejszenia Piersi?

Operacja zmniejszenia piersi, nazywana również redukcją piersi, to zabieg chirurgiczny, którego celem jest zmniejszenie rozmiaru piersi. Zabieg może obejmować usunięcie tkanki tłuszczowej, gruczołowej oraz skóry, aby osiągnąć proporcjonalny i komfortowy rozmiar piersi.

Korzyści z OPERACJi ZMNIEJSZENIA PIERSI

Korzyści po operacji zmniejszania piersi są liczne. Przede wszystkim, redukcja piersi może pomóc w zniwelowaniu dolegliwości bólowych szyi, pleców i ramion, które często towarzyszą kobietom o dużej biuście. Ponadto, zmniejszenie piersi może poprawić pewność siebie oraz komfort psychiczny i fizyczny pacjentki. Zabieg ten umożliwia także większą swobodę w wykonywaniu różnych aktywności fizycznych.

pacjentka przed operacja piersi u dr kurmanowKto jest Dobrym Kandydatem na Redukcję Piersi?

Dobrymi kandydatkami na operację zmniejszenia piersi są kobiety, które doświadczają dyskomfortu fizycznego lub psychicznego z powodu dużych piersi. Kandydatki powinny być zdrowe, niepalące i posiadać realistyczne oczekiwania co do rezultatów operacji.

Przebieg Konsultacji

Konsultacja przed operacją zmniejszenia piersi jest kluczowym etapem. Podczas tej wizyty chirurg oceni stan zdrowia pacjentki, zrozumie jej oczekiwania, omówi możliwe techniki operacyjne i odpowiedzi na wszelkie pytania.

Przygotowanie do Operacji ZMNIEJSZENIA PIERSI

Przygotowanie do operacji obejmuje badania diagnostyczne, takie jak ultrasonografia piersi, mammografia i konsultacje z anestezjologiem. Pacjentki powinny także przestać palić i unikać niektórych leków na kilka tygodni przed operacją.

zmniejszanie piersi przez dr kurmanowPodczas operacji zmniejszenia piersi, pacjentka jest pod ogólnym znieczuleniem. Chirurg wykonuje cięcia, usuwa nadmiar tkanki i skóry, a następnie przesuwa brodawkę sutkową i brodawkę do nowego położenia. Zabieg kończy się szyciem ran.

Czego Oczekiwać po Operacji

Po operacji może wystąpić dyskomfort i obrzęk, które są normalne i zwykle ustępują po kilku dniach. Pacjentka powinna stosować się do zaleceń lekarskich, które obejmują opiekę nad ranami, leki przeciwbólowe i ograniczenia aktywności fizycznej.

Najczęstsze Pytania

Najczęstsze pytania dotyczące operacji zmniejszenia piersi obejmują czas trwania operacji, okres rekonwalescencji i możliwe komplikacje. Każda pacjentka powinna zadawać te pytania podczas konsultacji, aby uzyskać pełne informacje i być dobrze przygotowaną na zabieg.

KOSZT

Podsumowanie: Redukcja piersi to operacja, która ma na celu zmniejszenie rozmiaru piersi. Operacja ta niesie za sobą wiele korzyści, w tym ulgę w dolegliwościach bólowych i poprawę pewności siebie. Przy odpowiednim przygotowaniu i realizacji zaleceń lekarskich, efekty po operacji mogą być satysfakcjonujące.

Link zewnętrzny: Klinika Chirurgii Plastycznej

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”white”][vc_single_image image=”13548″ img_size=”FULL” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_separator color=”white”][dt_sc_contact_info type=”type3″]

przy biurku dr Kurmanow

LUMEDICA

UL. ŻABIKOWSKA 63

LUBOŃ

+48 61 8130004

[/dt_sc_contact_info][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_separator color=”white”][dt_sc_contact_info type=”type3″]

dr kurmanow myje się do operacji

ENDOMEDICAL

UL. CHWALISZEWO 19A

POZNAŃ

+48 603 222 911

[/dt_sc_contact_info][/vc_column][/vc_row]