[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Operacja- PowiekI DolnE – Skuteczne Rozwiązanie Problemów Estetycznych

Operacja powiek dolnych, to skuteczna procedura poprawiająca wygląd twarzy, likwidująca nadmiar skóry, redystrybująca tkankę tłuszczową.

Czym jest Operacja Powiek Dolnych?

Zabieg ten jest zalecany osobom, które chcą zniwelować oznaki starzenia, zmniejszyć opuchliznę lub worki pod oczami. Operacja poprawia wygląd oczu, sprawiając, że pacjent wygląda na bardziej wypoczętego i młodszego.

Korzyści po Operacji

Po operacji powiek dolnych pacjenci często zauważają, że ich twarz wygląda świeżej i młodziej. Zabieg może również poprawić pole widzenia u niektórych osób, które miały znaczną nadmiar skóry.

Kto jest Dobrym Kandydatem?

Dobrymi kandydatami są osoby zdrowe, bez poważnych schorzeń oczu, które mają realistyczne oczekiwania co do rezultatów. Zalecane jest, aby osoba nie paliła i nie zażywała leków mogących wpływać na krzepnięcie krwi.

Przebieg Konsultacji

Podczas konsultacji, Dr. Joanna Kurmanow oceni stan skóry, strukturę twarzy i zdrowie ogólne. Rozważy ona też Twoje cele i oczekiwania, aby opracować plan leczenia.

Przygotowanie do Operacji

Przed operacją, pacjenci są zazwyczaj proszeni o unikanie leków, które mogą zwiększyć ryzyko krwawienia. Dr. Kurmanow dostarczy pełne instrukcje dotyczące przygotowania.

W Dniu Operacji

W dniu operacji, pacjent jest znieczulany. Zabieg trwa od jednej do trzech godzin, w zależności od stopnia skomplikowania.Wypis ze szpitala następuje tego samego dnia.

Czego Oczekiwać po Operacji

Po zabiegu, pacjent może doświadczać pewnego stopnia obrzęku, siniaków i dyskomfortu. Zwykle ustępują one w ciągu kilku dni.

operacje plastyczne wykonywane przez dr kurmanow - pacjentka przed operacja stoi przed lustrem
Wyniki

Rezultaty są zazwyczaj długotrwałe. Pacjent zauważa znaczącą poprawę w wyglądzie swoich oczu, co wpływa na ogólny wygląd twarzy.

Koszt u Dr. Joanny Kurmanow

Koszty operacji powiek dolnych u Dr. Joanny Kurmanow zależą od wielu czynników i są indywidualnie kalkulowane dla każdego pacjenta.

Najczęstsze Pytania

1. Czy operacja powiek dolnych jest bolesna?
Większość pacjentów doświadcza minimalnego dyskomfortu po zabiegu. Ból jest łagodzony lekami przeciwbólowymi.

2. Kiedy zobaczę ostateczne rezultaty?
Pełne efekty zabiegu są zazwyczaj widoczne po kilku tygodniach, kiedy ustępują obrzęki i siniaki.

Podsumowanie: Operacja powiek dolnych jest skutecznym sposobem na poprawę wyglądu twarzy. Wykonana przez doświadczonego specjalistę, jak Dr. Joanna Kurmanow, może przynieść zadowalające i długotrwałe efekty.

Aby dowiedzieć się więcej o operacji powiek dolnych, odwiedź stronę Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13546″ img_size=”FULL” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][dt_sc_contact_info]

przy biurku dr Kurmanow

LUMEDICA

UL. ŻABIKOWSKA 63

LUBOŃ

+48 61 8130004

[/dt_sc_contact_info][/vc_column][vc_column width=”1/2″][dt_sc_contact_info]

dr kurmanow myje się do operacji

ENDOMEDICAL

UL. CHWALISZEWO 19A

POZNAŃ

+48 603 222 911

[/dt_sc_contact_info][/vc_column][/vc_row]