[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Czy pragniesz poprawić kondycję swojej skóry i wyglądać młodziej? Poznaj terapię PRP – Terapia Osocza Bogatopłytkowego

Czym jest operacja PRP?

Terapia PRP polega na zastosowaniu osocza bogatopłytkowego, które pobiera się z krwi pacjenta. Jest to autologiczne leczenie, co oznacza, że nie występują reakcje alergiczne ani immunologiczne. PRP jest przygotowywane przy użyciu systemu Angel, który umożliwia uzyskanie wysokiego stężenia płytek krwi z małej ilości krwi pacjenta.

Jakie są korzyści po operacji?

Stosowanie terapii PRP przyczynia się do poprawy elastyczności, kolorytu i tekstury skóry, stymuluje produkcję kolagenu i poprawia ukrwienie obszaru poddanego terapii. PRP ma także zdolność przyspieszania gojenia ran, co sprawia, że jest skuteczne w leczeniu przewlekłych ran, owrzodzeń czy odleżyn.

kobieta po operacji plastycznej - operator chirurg plastyczny dr kurmanow
Kto jest dobrym kandydatem?

Dobrym kandydatem na terapię PRP jest osoba pragnąca poprawić kondycję swojej skóry, zmniejszyć widoczność zmarszczek, poprawić koloryt i elastyczność skóry. Terapia jest bezpieczna, nieinwazyjna i może być stosowana u osób w różnym wieku.

Przebieg konsultacji

Podczas konsultacji lekarz oceni stan skóry pacjenta, omówi możliwe efekty terapii PRP oraz odpowie na wszystkie pytania związane z procedurą. W przypadku pacjentów z pewnymi schorzeniami mogą być wymagane dodatkowe badania.

Przygotowanie do operacji

Procedura PRP nie wymaga specjalnego przygotowania. Zaleca się jednak, aby w dniu zabiegu nie pić alkoholu, nie palić papierosów i nie spożywać dużych ilości kofeiny.

W dniu operacji

Zabieg PRP wykonuje się na sali zabiegowej. Pobrana krew pacjenta jest preparowana w specjalnym urządzeniu, które oddziela płytki od innych składników krwi. Po nałożeniu maści znieczulającej na skórę, wykonuje się mikroiniekcje osocza bogatopłytkowego.

Czego oczekiwać po operacji?

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona przez 1-2 dni. Efekty terapii PRP zaczynają być widoczne po około 3-4 tygodniach, a pełne efekty po około 3-6 miesiącach.

Wyniki

Pacjenci, którzy przeszli terapię PRP, zgłaszają zauważalną poprawę jakości skóry, redukcję zmarszczek i poprawę kolorytu skóry. Wyniki mogą różnić się w zależności od indywidualnych cech pacjenta.

Koszt u Dr. Joanny Kurmanow

Cena terapii PRP u Dr. Joanny Kurmanow zależy od zakresu zabiegu i jest ustalana indywidualnie podczas konsultacji.

Najczęstsze pytania

Czy terapia PRP jest bolesna?

Nie, terapia PRP jest przeprowadzana po nałożeniu maści znieczulającej, więc pacjenci nie odczuwają bólu podczas zabiegu.

Ile trwa zabieg PRP?

Zabieg trwa od 20 minut do jednej godziny.

Terapia PRP to innowacyjna metoda poprawy wyglądu skóry. Wybierz naturalne piękno i młodość, wybierz terapię PRP z systemem Angel.

Dodatkowe informacje na temat terapii PRP można znaleźć na stronie [National Center for Biotechnology Information][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13575″ img_size=”FULL” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][dt_sc_contact_info type=”type3″]

przy biurku dr Kurmanow

LUMEDICA

UL. ŻABIKOWSKA 63

LUBOŃ

+48 61 8130004

[/dt_sc_contact_info][/vc_column][vc_column width=”1/2″][dt_sc_contact_info type=”type3″]

dr kurmanow myje się do operacji

ENDOMEDICAL

UL. CHWALISZEWO 19A

POZNAŃ

+48 603 222 911

[/dt_sc_contact_info][/vc_column][/vc_row]