ŚWIĘTA – CZAS OPERACJI PLASTYCZNYCH?

Chcesz być piękna/piękny na Sylwestra? Pomyśl o operacji plastycznej wcześniej, a nie tuż przed samymi świętami! Niezmiennie nasilenie zainteresowaniem operacją obserwuje się ok. 2-3 miesiące przed Sylwestrem. Panie/ Panowie  chcą, aby do czasu Świąt i Sylwestra wszystko się zagoiło. czy to realne?

Moim zdaniem nie. Dlaczego?

Po pierwsze – zgłaszając się na konsultację nie masz pewności, kiedy będzie wolny termin u chirurga. Pamiętaj, że czas oczekiwania na zabieg zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym u doświadczonych chirurgów to nawet 6 miesięcy.

Po drugie -po każdej operacji są zalecenia, których musisz przestrzegać. na przykład – po powiększeniu, podniesieniu, zmniejszeniu piersi — specjalny stanik-gorset noszony przez 6 tyg do 3 miesięcy, co uniemożliwia założenie sukni z dekoltem.

Po liposukcji i plastyce brzucha będziesz odczuwać „wzdęcie ” brzucha, poza tym należy zakładać ubranie uciskowe (stąd obcisła sukienka jest wykluczona) oraz wykonywać masaże do 3 miesięcy. Po operacje twarzy-nos, powieki, uszy, face-lifting – należy poczekać około 1 miesiąca na zejście obrzęków i siniaków z twarzy.

Także dogie Panie i szanowni Panowie – chcąc być pięknym na Sylwestra, wykonajcie operację we wrześniu/październiku.