[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Odkryj Nowe Ja: Liposukcja u Dr. Joanny Kurmanow

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałbyś bez tłuszczu, który uparcie się trzyma? Oto odpowiedź: liposukcja. Sprawdźmy, co możemy zaoferować u Dr. Joanny Kurmanow.

Czym jest LIPOSUKCJA ?

Liposukcja, znana również jako odsysanie tłuszczu, to procedura chirurgiczna mająca na celu poprawę konturów i proporcji ciała przez usunięcie nadmiaru tłuszczu. Ta procedura może być stosowana na różnych obszarach ciała, w tym na brzuchu, biodrach, udach, ramionach, a nawet podbródku. Liposukcja nie jest rozwiązaniem dla nadwagi, ale może znacznie pomóc w osiągnięciu wymarzonego wyglądu ciała.

Korzyści po liposukcji

Pacjenci, którzy przechodzą liposukcję, często doświadczają szeregu korzyści. Po pierwsze, widzą natychmiastową poprawę konturów ciała. Po drugie, ubrania lepiej na nich leżą. To może prowadzić do zwiększenia pewności siebie i ogólnego zadowolenia z własnego wyglądu. Wiele osób doświadcza również poprawy zdrowia, na przykład poprzez zmniejszenie dyskomfortu związanego z dużymi ilościami tłuszczu.

Kto jest dobrym kandydatem do liposukcja

Dobry kandydat na liposukcję to osoba, która jest generalnie w dobrej kondycji fizycznej, nie jest znacznie otyła, a jej waga jest stabilna. Osoby z elastyczną, sprężystą skórą osiągają najlepsze wyniki.

Przebieg konsultacji

Podczas konsultacji Dr. Kurmanow dokładnie omówi twoje oczekiwania i cele. Przeprowadzi również szczegółową ocenę twojego zdrowia i historii medycznej, aby upewnić się, że jesteś dobrym kandydatem na liposukcję.

Przygotowanie do operacji LIPOSUKCJI

Przed operacją, Dr. Kurmanow może poprosić o wykonanie kilku badań. Może zalecić zmianę diety lub przerwanie przyjmowania niektórych leków. Ważne jest, aby poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, w tym o suplementach diety.

W dniu operacji

W dniu operacji przyjmą Cię do Kliniki. Podczas zabiegu, chirurg wykonuje niewielkie nacięcie skórne, a następnie wprowadza cienką rurkę, znaną jako kaniula. Kanuła jest podłączona do aparatu do liposukcji, który odsysa tłuszcz, umożliwiając chirurgowi precyzyjne modelowanie sylwetki.Zabieg jest zazwyczaj wykonywany pod znieczuleniem ogólnym, chociaż czasem stosuje się znieczulenie miejscowe. Czas trwania operacji zależy od ilości tłuszczu, który planuje się usunąć, oraz od liczby obszarów poddawanych zabiegowi.

Czego oczekiwać po operacji LIPOSUKCJaDr_Joanna_Kurmanow_liposukcja_gabinet

Po operacji możesz odczuwać pewien dyskomfort i obrzęk w obszarach, gdzie usuwano tłuszcz. Dr. Kurmanow dostarczy Ci szczegółowe instrukcje dotyczące opieki pooperacyjnej. Przez kilka tygodni po operacji będziesz nosić specjalne ubranie uciskowe, które pomoże w redukcji obrzęków.

Wyniki liposukcji

Rezultaty liposukcji są często widoczne natychmiast po operacji, chociaż pełne efekty stają się widoczne dopiero po kilku tygodniach, gdy obrzęk zaczyna ustępować. Efekty te są zwykle trwałe, pod warunkiem utrzymania stabilnej wagi.

Koszt u Dr. Joanny Kurmanow

Koszt operacji liposukcji zależy od wielu czynników i jest ustalany indywidualnie. Najlepszym sposobem na uzyskanie szczegółowych informacji na ten temat jest skontaktowanie się bezpośrednio z kliniką Dr. Kurmanow.

Najczęstsze pytania

Podsumowanie

Liposukcja może być skutecznym rozwiązaniem dla osób, które chcą poprawić kontury ciała. Skontaktuj się z kliniką Dr. Joanny Kurmanow, aby dowiedzieć się więcej.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat różnych rodzajów liposukcji, polecamy ten artykuł na WebMD.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”13576″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][dt_sc_contact_info type=”type3″]

przy biurku dr Kurmanow

LUMEDICA

UL. ŻABIKOWSKA 63

LUBOŃ

+48 61 8130004

[/dt_sc_contact_info][/vc_column][vc_column width=”1/2″][dt_sc_contact_info type=”type3″]

dr kurmanow myje się do operacji

ENDOMEDICAL

UL. CHWALISZEWO 19A

POZNAŃ

+48 603 222 911

[/dt_sc_contact_info][/vc_column][/vc_row]