Operacje plastyczne piersi

Operacje plastyczne piersi

Piersi kobiety mają moc oddziaływania nie tylko na jej fizyczność, ale też na psychikę, przynosząc uczucia radości, akceptacji lub w pewnych sytuacjach dyskomfortu i niezadowolenia. Doktor Kurmanow, rozumie te subtelne powiązania i dba o to, aby każda pacjentka odnalazła w sobie źródło pewności siebie i zadowolenia z własnego ciała. Oferując metody korekcji piersi, pragnie, abyś znalazła w nich drogę do odzyskania harmonii i miłości do siebie.

Operacje Piersi​

Operacje piersi mają moc oddziaływania nie tylko na fizyczność człowieka, ale też na psychikę, przynosząc uczucia radości, akceptacji, pewności siebie.

Doktor Kurmanow, rozumie te subtelne powiązania i dba o to, aby każda pacjentka odnalazła w sobie źródło pewności siebie i zadowolenia z własnego ciała.

Oferując różne sposoby operacji piersi, pragnie, aby kobieta znalazła w nich drogę do odzyskania harmonii i miłości do siebie.

Opinie

piekna kobieta po plastyce piersi u dr kurmanow z mężem

„Bardzo polecam Panią Dr Joanne, na pierwszej wizycie wiedziałam, że zdecyduje się na zabieg właśnie tu.

Byłam u innych i nikt nie wzbudził mojego zaufania.

Pani dr idealnie dobrała mi rozmiar implantu tak, ze wyglada bardzo naturalnie a ja w 100% cieszę się efektem.

3 miesiące po zabiegu moje życie intymne weszło na wyższy poziom, gdzie zawsze było super to teraz jest idealnie, mój mąż jest zachwycony, gdzie był przeciwnikiem „sztucznych piersi”.

Życie może być piękne.

Agnieszka B.

Porozmawiaj z Dr Joanną
i umów się na konsultację w Poznaniu