Operacje plastyczne -Twarz

Operacje Twarzy

Twarz jest tą częścią nas, która najczęściej komunikuje nasze emocje, myśli i uczucia innym. Jest jak lustro, które odzwierciedla nasze wewnętrzne doświadczenia oraz jako pierwsze spotyka się z oznakami czasu. W Klinice doktor Kurmanow, rozumiejąc głębokość tego powiązania, podchodzi do zabiegów w obrębie twarzy z najwyższą wrażliwością. Dąży do tego, aby każda korekta była świadomym wyborem pacjentki, a efekty zabiegu pozwalały jej odzyskać pewność siebie, niezależnie od tego, jakie wyzwanie postawiła przed chirurgiem.

Misją dr Kurmanow jest nie tylko odmładzanie, ale przede wszystkim podkreślanie unikalnego piękna i osobowości każdej osoby.

Operacje Plastyczne Twarzy

Twarz jest tą częścią nas, która komunikuje nasze emocje, myśli i uczucia innym. Jest jak lustro, które odzwierciedla nasze wewnętrzne doświadczenia oraz jako pierwsze spotyka się z oznakami czasu.

Doktor Kurmanow w Klinice Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, rozumiejąc głębokość tego powiązania, podchodzi do zabiegów twarzy z najwyższą wrażliwością. Dąży do tego, aby każda korekta była świadomym wyborem pacjentki, a efekty zabiegu pozwalały jej odzyskać pewność siebie.

Jej misja, to nie tylko odmładzanie, ale przede wszystkim podkreślanie unikalnego piękna i osobowości każdej osoby.

Opinie

piękna kobieta po operacji twarzy u chirurga plastycznego
„Pani Doktor wyróżnia się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Z ogromnym skupieniem analizowała mój trudny przypadek, nie kryła obaw, jasno mówiła o problemach.Pani Doktor jest rzeczowa i konkretna, nie obiecuje złotych gór, zdrowie pacjentki jest dla niej najważniejsze. Doradziła mi najkorzystniejsze dla mnie rozwiązanie.

Jest wrażliwa i delikatna z dużym szacunkiem w sposób naturalny wyjaśniła moje wątpliwości.(…)

Efekt końcowy jest fantastyczny. Jestem wdzięczna Pani Doktor za „naprawienie” moich powiek. (…) różnica w wyglądzie jest ogromna.

Pani Doktor potrafiła znaleźć sposób, żeby przywrócić mi poczucie własnej wartości, chociaż wartość człowieka nie zależy od wyglądu, to w niektórych przypadkach poprawa wyglądu może mieć kluczowe znaczenie. Z czystym sumieniem polecam.”MZ

Porozmawiaj z Dr Joanną
i umów się na konsultację w Poznaniu